Jakie buty wybrać, żeby fantastycznie wyglądać w klubie?

Jakie buty wybrać, żeby fantastycznie wyglądać w klubie?

Może najmniej istotne podczas doboru stylizacji, jednak nabierające znaczenia w trakcie imprezy, to wygoda butów. Jak dobrać buty na imprezę w klubie, aby wyglądały WOW, a jednocześnie umożliwiały przemieszczanie się i dobrą zabawę na parkiecie?

Ach, te obcasy

Najbardziej zjawiskowo będą wyglądały oczywiście buty na obcasie. W zależności od pory roku: latem z odkrytymi palcami, jesienią i wiosną, czółenka z wydłużonym lub półokrągłym noskiem, a zimą kozaki... może za kolano? Rodzaj obcasa ma tutaj kluczowe znaczenie, zarówno dla komfortu jak i dla wyglądu. Fantastycznie będziesz wyglądała w szpilkach. Czy wyobrażasz sobie te zazdrosne spojrzenia koleżanek i zachwycony wzrok mężczyzn na Twój widok? Szpilki wyglądają cudnie, jednak niestety są najmniej wygodne. Jeśli chodzisz w szpilkach na co dzień, wyjście klubowe nie będzie pewnie dla Ciebie problemem, jednak jeżeli nie czujesz się mistrzynią w chodzeniu w szpilkach, a tym bardziej podczas tańca w takich butach, wybierz podobnie atrakcyjny obcas: słupek. Szpilki zjawiskowo będą wyglądały w czerni, czerwieni lub nude. Buty na słupku zdecydowanie nudę. Cielisty odcień obuwia wysmukli sylwetkę, optycznie wydłuży Twoje nogi, a butom nada lekkości.

A może urocza wygoda?

Opozycją dla fanek obcasów są w klubach amatorki tenisówek. Wybór wygodnej opcji nie musi oznaczać, że będziesz wyglądała mniej zjawiskowo... Jeśli trampki połączysz z szortami i seksownym topem, będziesz wyglądała wspaniale. Do tenisówek możesz włożyć też sukienkę, opinającą sylwetkę. Luz, połączony z kobiecym urokiem - efekt urzekającego wyglądu gwarantowany. Jeśli założysz do klubu trampki i jeansy, prawdopodobnie nie będziesz się wyróżniać, ale jeśli masz ochotę na taki strój, czemu nie? Jeśli masz nastrój na wtopienie się w tłum, w trampkach też możesz wyglądać super. Balerinki będą kompromisem.

Góra